Řeči slečny adminky :)

Kdo by řekl že škola pomáhá..

4. ledna 2013 v 20:16 | Áďa
Kdo četl můj předchozí článek jistě pochopí ale lehce to jde poznat i z tohohle. Ano, moje nálada už je o trošku výš než v předchozích dnech.

S.O.S

2. ledna 2013 v 11:09 | Áďa
Neměla jsem nejmenší páru jak tenhle článek nazvat. Pak mě napadlo S.O.S-Save Our Souls. v tomhle případě Save My Soul.

Kdo to vylezl na světlo?

24. prosince 2012 v 10:53 | Áďa
Budu se divit jestli si tohle ještě někdo přečte ale budiž. Po 12 dnech jsem se zase uráčila objevit se na blogu. Je sice pravda že by se určitě našlo nějakých deset minut v předchozích dnech ,na přidání jednoho článku ale mě se...prostě nechtělo :D no tak alespoň párn novinek z mého života.

Hola, amigos!

28. října 2012 v 13:30 | Áďa
Tak jsem si trochu prcvičila špáninu a teď k věci :D

Vytvořila jsem,jen tak animku mé trenérky Barči jak skáče na svém Piškotkovi. Předem uvádím že video tudíž všechny obrázky v ceé animaci náleží Bell,takže jestli si to nebude přát animaci samozřejmě oddělám. Buda však doufat že jí to vadit nebude :)

Bond,James Bond

25. října 2012 v 19:24 | Áďa

Netuším zda vám nadpis něco řekl a pokud ne tak to teď řekn(napíšu) já :) Nevím jestli se tu najde ještě nějaký příznivec Bondovek ale já jím určitě jsem. A právě dneska, symbolicky 7 minut po půlnoci, se chystám na nový film o slavném agentu 007 který nese název Skyfall.

Odpovědi na otázky č.1

20. října 2012 v 20:27 | Áďa

Ani jsem nevěřila že přijde víc jak pět otázek a ono ano :) Tak tady jsou odpovědi:

Zeptejte se adminky.

18. října 2012 v 18:10 | Áďa
Tak jelikož teď zase nebudu kvůli škole moc přidávat každý den, tak vám sem dám alespoň něco :D No jo první čtverku prostě rodiče nenesou nejlíp :D Takže, v komentářích se mě můžete zeptat naprosto na cokoli a já budu upřímná :)
Koně,škola,blog,zumba.... cokoli budete chtít a já nejspíš o víkendu přidám odpovědi :)

Víkend na Jalováčku

1. října 2012 v 18:14 | Áďa
Tak jsem zpátky z víkendu na Jalováčku. Trošku stručněji(takže celkem dlouze :D :D) vám popíšu co se tam dělo, jelikož jak už jsem psala byla jsem tam jako pomocník. Moc mě potěšilo že Barča řekla že jsme jí hodně pomohli a že bychom mohli přijet pomáhat zase.

Změna AFFS!

22. září 2012 v 10:17 | Áďa

Takže jelikož po nástupu na gymnázium už namám tolik času( a to jsem teprve na tom nižším) tak prozatím měním affs na oblíbené blogy. Možná časem všechny zase vrátím do affs ale zatím ne. Znaméná to že už navšťeva vašich blogů nebude mou "povinností" ale věřte že na některé blogy zavítám třeba i pokaždé když se dostanu k internetu.
Kdo se chce tedy stát oblíbeným blogem ať napíše do komentářů JÁ!
Děkuji za pochopení :)
Škola začala a já mám méně času :-)

8. září 2012 v 20:11 | Áďa
Ahojky. Znovu se ozývám. A to s novinkou že mě tu nejspíš neuvidíte tolikrát jako v minulém roce. Po sedmi letech na základce jsem nastoupila na gymnázium a řeknu vám už po prvním týdnu nemám moc času :-) Aktivní budu ale ne už tolik. Díky za pochopení. Áďa

Back to school

3. září 2012 v 10:00 | Áďa

V neděli směr Kréta :-)

24. srpna 2012 v 12:02 | Áďa
Tak v neděli odlétám s prarodiči a sestřenicí na Krétu. :-) Až dodneška to bylo nejisté jelikož si sestřenice něco udělala s nohou a babička by si neodpustila kdyby musela zůstat doma... No naštěstí jí ale doktor cestu povolil takže se pojede.
Samozřejmě přednastavím nějaké články atp. Prosím affs aby mě tedy omluvili že nebudu navštěvovat jejich blogy až do 7.9 kdy zase budu zpátky v Brně :-)

Áďa

Zase do pryč...

28. července 2012 v 11:38 | Áďa
Zdravím. :) Tak včera jsem se vrátila ze soustředění a zítra zase odjíždím pryč.
Já vím že nejsem teď zrovna moc aktivní ale tohle je část prázdnín kdy mám vždy je jeden den volna a hned zase jedu pryč. Takže doufám že to moje affs pochopí. :)

Áďa

Novinky

16. července 2012 v 20:58 | Áďa
Ahoj Vy co sem ještě chodíte :D

Tak mám pár novinek:
  • Ta první že jsem teď pořád pryč. Dneska jsem přijela z chaty kde jsem byla od začátku prázdnin. Od pátku pomáhám na závodech. V neděli jedu na zumbu potom ne tábor, pak možná týden pobudu doma a pak na další tábor a k moři. Takže nečekejte zlepšení :D
  • Čikinkovi jsem koupila novou ohlávku a vodítku. Moc mu sluší. Někdy před odjezdem na chatu u nác byla sestřenice a jeli jsme s Čikinkem bez sedla (teda jenom ona já šla vedle) a asi tak dva dny před tím jsem s ním byla na vyjdě. Teda nechtělo se mu ale já se mu ani nedivím. Takové vedro bylo :D
  • A poslední věc: konečně mám mazlíčka :) Zakrslého králíka teddyho jménem Ludvík(připomínky si nechte :D). Je to největší mazel a taky největší bordelář :D ale já ho prostě miluju :D
Opravdu je jen jeden :D ale když se člověk nudí... Photshop dělá divy :D
Užívejte prázdnin! ALOHA!

Nevím co si mám myslet..

22. června 2012 v 14:08 | Áďa
Teď už vážně ne.. Včera jsem si myslela že mám tu nejlepší mámu na světě a dneska si to pořádně pokazila. A mě zkazila celý víkend a vlastně rok čekání. ,,Další rok je to znovu." Jí se to řekne. Asi bych vám měla vysvětlit o co jde když už si tu tak vylévám srdíčko.

Odpočívejte v pokoji... :'(

18. června 2012 v 21:40 | Áďa

Why always me?...

18. června 2012 v 11:16 | Áďa
Tuhle větu možná znáte se ságy o Harrym Potterovi. Ano větu Why always me? řekl Neville když ho ve dvojce ti malí modří skřeti tahali ke stropu za uši. Vypůjčila jsem si ji jelikož jsem zase nemocná! Zase, středu a čtvrtek jsem proležela v posteli,pátek a sobota byla v pohodě a teď budu zase celý týden doma. Blbá angína!

Zdraví vás vaše "slepá" a "chromá" adminka.

4. června 2012 v 14:24 | Áďa

Ano,lépe to opravdu vystihnout nešlo. Slepá a chromá.. panebože to je dneska ale den. Ve škole to ušlo dokonce jsme měli jen 4 hodiny ale pak to šlo od desiti k pěti.

Rekonstrukce

26. května 2012 v 18:19 | Áďa
Tak zase něco vymýšlím :D No jde o to že v minulém článku jsem psala o bolgu na který se zpoloviny stěhuju. Blog mě ale pěkně zlobil a tak jsem ho zrušila :D Desing dám na stažení a pokud budu chtít dát nějaký článek na téma které by nálaželo druhému blogu budete to muset přežít :) Taakže možná přidám jednu či dvě rubriky netýkající se koní. :) Doufám že to chápete :) Tak tady je jeden jednoduchý oddělovač.

Tak trošku pozastavuji..

25. května 2012 v 18:46 | Áďa
Dnes žádné obrázky ani grafika,omlouvám se. Je to jen na rychlo napsaný článek. Jak jistě víte léto se kvapem blíží no a tím pádem i vysvědčení. Ne že by mi na něm už tolik záleželo :D to ne po prázdninách jdu na střední ale zase nechci dostat 3 apod.

Happy Birthday :)

24. května 2012 v 17:26 | Áďa
Tak název snad mluví za vše a není nic víc co už bych k tomu napsala :) Snad jen že dnes 24.5 slavím třinácté narozeniny a doufám že to nebude rok smůly :D PS: Byl někdo z vás na Temných stínech s Deppem?? Jestli jo bylo to dobré?

News

8. května 2012 v 18:48 | Áďa

Tak zase jedu pryč. :D

4. května 2012 v 14:55 | Áďa
No tak zase na víkend jedu pryč. Ne že bych se netěšil,těším se přímo strašlivě jelikož budu celý víkend u koní. Ale nebudu moc nic psát. Pokusím se něco přednastavit. Dneska jsme měli ve kole projektový den a měli jsme je n do 12. Pak jsem šla s kámoškomam ven hledat jednu z kešek(víte co to je?) :D no a samozřejmě mi to jeko géniové vzali přes kopřivy takže mám na nohách pupínky ještě větší než ty co mám od komárů :D.

YES! A party rocking!

26. dubna 2012 v 15:44 | Áďa
Ano, ano dneska mám nejspíš šťastný den!! :D Vyšli mi koníci,brzo jedu do Londýna z písemky z infošky na kterou sem mimochodem neuměla ani co by se za nehet vešlo a dostala sem 2! No a zlatý hřeb dne.... JSEM PŘIJATÁ!! Ano přijali mě na gympl :D sem tak šťastná.. a co líp dostali se i moje tři nejlepší kamarádky a na úplně stejný! :))) aaach.. Pro vaši informaci jsem přijatá na Gymnázium Vejrostova :D na španělské! No zítra budou výsledky ze Slovaňáku tak třeba se na mě štěstí usměje podruhé! :) Vaše moooc šťastná adminka!

Tak začínám být zase AKTIVNÍ :D

24. dubna 2012 v 15:31 | Áďa
Ahojký!! :D Tak po dlouhé době začínám být zase aktivní :D Příjmačky mám za sebou ale nechci vidět co z toho bude :D . No každopádně ježdění o kterém jsem psala minule nebude :( ale stále mám v záloze Jalováček :D no takže stáhla jsem si Photoshop a zkoušela jedno PNG srdíčko :D tak co na něj říkáte?


 
 

Reklama
Reklama